Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Bitcoin
USD 6,522.00
Bitcoin Cash
USD 631.65
Ethereum
USD 218.98

Zebi (ZCO) Hakkında Merak Ettikleriniz – Zebi ICO Nedir,

 • Borsa Ticker: ZCO
 • Altyapı: ERC20
 • ICO Fiyatı: 1 ZCO = 0.0333 USD
 • Beklenen Yatırım: 8,600,000 USD (10,000 ETH)
 • Ön Satışta Yapılan Satış: 7,200,000 USD (30% BONUS)
 • Toplam Token Adeti: 1,000,000,000
 • Satışa Sunulan Token Adeti : 300.000.000  
 • Kimlik Onay (KYC): Evet
 • Katılamayan Ülkeler:  Çin, Küba, İran, Güney ve Kuzey Kore, Suriye
 • Mininum / Maksimum Alım 1 ETH / TBA
 • Kabul Edilen Ödeme: ETH

Zebi ICO Hindistanlı bir grup yazılımcı ve girişimci tarafından Singapur da geliştiriliyor. Neden bir çok ICO Singapur da faliyet diye merak ediyorsanız bunun sebebi çok basit, Singapur yasalarındaki  düzenlemeler sayesinde ICO projeleri yasal olarak faliyet gösterebiliyorlar.

Zebi yüksek değerli verilerin korunması ve bunları blokchain’e taşımayı hedefliyor. Devlet kurumları, hastaneler, bankalar, sigorta şirketleri gibi diğer birçok organizasyon, sağlık kayıtları, personel bilgileri, kredi talep belgeleri, müşteri kayıtları, hesap özetleri vb. Gibi önemli verilere sürekli erişmesi gerekir. Bu, değerli verilerin, kurcalamaya, saldırılara, içeriden manipülasyona ve yanlış ele geçirmeye ve sahtekarlığa  karşı savunmasız veya güvenliği sorgulanan merkezi verilerde saklanması bazen çok büyük sorunları sebep olabiliyor. Erişim sıkıntısı, Hacklenmesi gibi.
Bu tip olaylar olduğunda firmalar hem yasa koyucular ile büyük sıkıntı yaşıyor, hem maddi zarara uğruyor hemde prestij kaybı yaşıyorlar. Zebi kurucuların yaptığı hesaba göre bu olaylar son zamanlarda yükselişe geçti ve Zebi’nin araştırma ekibi, her yıl, Hint örgütlerinin ve müşterilerinin yaklaşık 30 milyar dolar kaybettiğini tahmin ediyor.

Hindistan’ın en büyük devlet yönetimlerinden biri olan Andra Pradeş Bölgesi Bölge Kalkınma İdaresi (Andhra Pradesh Capital Region Development Authority CRDA), halihazırda tapuları  Zebi Zinciri ile korumaya karar verdiler. Ekip ayrıca, platformda veri sağlayan kişileri ödüllendirmeyi de planlıyor. Hemen heyecanlanmayın, bu bilgi kendi yazdıkları bir makale’de vardı.

 CRDA’nın Zepi kullandığına dair herhangi bir kaynak yok internette.  Kendi sitelerinde şöyle bir link var ama bu haber’de CRDA ile ilgili bir haber ve bu haber’de Zebi ile ilgili bir bilgi yok. Devlet yetkililerine sunum yaptıkları ile ilgili haber var ama henüz bunun kullanılmaya başlandığı ile ilgili bir kaynak yok. Belkide ben bulamadım.

Çok alışılmadık bir şey değil, bu ve bunun gibi onlarca farklı yalan veya gerçeği yansıtmayan haber internet te oldukça mevcut. Bunu yapan ne ilk olacak Zebi nede son. 

 

Toplamda 1 milyar adet Zebi üretilmiş ve şu anda bunun 500.000.000 adeti piyasa’ya sunulmuş.
Bugünkü değerini aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

Zebi blockchain çözümleri nedir?

Meşru kullanım için yüksek değerli ve hassas verileri kolayca elde etmek için benzersiz ve bütüncül bir çözümdür.  Zebi, bireylerin rızasını alırken hacking ve izinsiz erişime karşı verileri korur. Bu çözüm, Zebi Chain ™ ‘ı, Data-as-aService (DaaS) API’ları aracılığıyla güvenli ve anında veri alışverişi sağlayan Zebi Data Gateway olarak adlandırılan merkezi bir hub ile birleştiğinde kritik kayıtlarda değişmezlik sağlamaktan oluşur.

*Kendi sitesinden tercümedir.

ZCO nedir?

Zebi Coin (ZCO), Ethereum Blockchain destekli akıllı sözleşmeye dayalı bir ERC20 standart jetonudur. Tüm Zebi hizmetleri için, Gateway üzerinden işlem işlemi ve Zebi Chain ™ tarafından veri koruması dahil olmak üzere bir ödeme şekli olarak kullanılacak bir yardımcı belirteçtir.

*Kendi sitesinden tercümedir.

 ICO’dan Toplanan 10 Milyon Dolar Nasıl Harcanacak?

Zebi büyüyen bir başlangıçtır ve ürün ve pazar kabiliyetlerini genişletmek ve doğru insanları gelecekteki büyüme perspektifinden uzaklaştırmak için kullandırılan fonları kullanacak, fonların kullanılacağı bazı faaliyetler şunlardır:
Zebi Veri ekosisteminin faydasını arttırmak için potansiyel Bireyler,
İhraççılar ve İstekliler’in alınması ilgi ve hizmete sunulması.
Operasyon, Satış ve Mühendislik işleyişi için gerekli genişleyen ekipler
Zebi Veri Eko sisteminin benimsenmesi ve büyümesine katkıda bulunmaya teşvik etmek için summit ve tanıtımların düzenlenmesi ve katılması

*Kendi sitesinden tercümedir.

 

Zebi Hangi Borsadan alabilirim? 

Zebi Ethereum ile 5 farklı borsa’da işlem görüyor, Zebi’nin işlem gördüğü borsaların listesi aşağıdaki gibidir
Idex
qryptos
koinex.in
ddex.io

Zebi Alınır mı? Zebi’ye Yatırım yapılırmı?

Her ICO’da olduğu gibi Zebi’de riskli bir yatırım. Bugüne kadar incelediğimiz ICO’lar içinde bizi en çok heyecanlandıran bir ICO değil. Zebi’ye nazaran çok daha iyi güven veren ICO mevcut. Elbette bu bizim kişisel görüşümüz.  Yatırım yapmadan önce çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.