Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Bitcoin
USD 7,535.67
Bitcoin Cash
USD 998.68
Ethereum
USD 573.94

Signals (SGN) İnceleme

Borsa Ticker: SGN
Altyapı: ERC20
ICO Fiyatı : 1 SGN = 0.0680 USD
Beklenen Yatırım: 6,800,000 USD
Ön satışta Toplanan Yatırım: 2,142,059 USD
Toplam Token Adeti: 185,000,000
Satışa Sunulan Token: 81.668.104
Kimlik Onay (KYC): Evet
Min/Max Alım: 0.1 ETH
Kabul Edilen Ödeme: ETH

 

Websitesi – Whitepaper – Telegram –

 

Geçtiğimiz aylarda epeyce popüler olan ve Kripto para sektöründeki en popüler konulardan birisi olan indikatörler ve Veri pazarı  üstüne oluşturmuş bir  ICO. Ofisleri Prag’da ve takımın hemen hemen hepsi Çek cumhuriyeti vatandaşı.

Farklı borsalar ve kripto para sektöründe olduğu gibi indikatörler ile fiyat tahmin etmek çok yaygın. Kripto para sektöründe indikatörler yanılmaya çok daha yatkın olsa da yinede işlenmiş ve doğru analiz edilmiş veri kazanç getirme ihtimali her zaman yüksektir. Elbette burada en önemli husus burada veriyi kimin, hangi kriterlere göre analiz ettiği ve piyasa haberleri ile yorumlaması. Veri analizi çok teknik ve çok ince nüansları olan bir bilimdir.

Signals’in başarmak istediği veya yapmak istediği bütün her şeyi ben yapmalıyım değil, Projeyi araştırırken en çok hoşuma giden kısmı daha başarılı botları veya veri işleyenleri sistemlerine dahil edebilmesi. Her şeyin en iyisini ben yapacağım gibi yüksek ego veya olmayacak hayallere kapılan diğer projelerden uzak bir tutum sergilemesi. Signals en basit ve en gelişmiş indikatörleri, verilerin saklanması için bulut yapısını kullanmayı hedefliyor.

Veri botlarında en önemli husus aslında hangi Koini alıp satacağınızı bilmek veya tahmin etmektir, Sizin elinizde doğru seçilmiş bir Koin yoksa botun çok fazla verimli olmasını beklememek gerekiyor. Tether üzerinde alım satım yapan bir bot pek verimli olmayacağı gibi, Herhangi bir shitcoin veya sadece anlık olarak çıkış sağlamış bir Koin üzerinde çok başarı olamayacaktır. Botlar sadece sizin seçtiğiniz Koin ve doğru seçilmiş indikatör kadar başarılıdır.

Signals bu konuda çok elini olabildiğince açık tutmuş, Kişiselleştirilebilir İndikatörler, Github, Crowd wisdom, 3. parti indikatörler, machine learning indikatörleri gibi ve diğerleri ile
birlikte kullanıcıya oldukça geniş bir seçenek sunmayı hedefliyor.

 

Daha önce sizde bot kullandıysanız bilirsiniz, Botların arayüzleri kesinlikle pek kullanıcı dostu değildir. Genelde işlevsellik ve mevcut kullanıcı sistemlerini yormamak ve yazılımcıların kendileri
kendilerinin geliştirdiği arayüzler tam bir işkence ve kullanım zorluğunu beraberinde getirmiştir. Signals yine bu konuda kullanıcılarının daha kolay anlayabileceği, kullanıcı dostu bir arayüz sunmayı hedefliyor. Kim bilir belki bu sefer bot kullanmak zevkli olur 🙂

Takım Linkedin sayfasında yazanlara göre bu konuda epeyce tecrübeli olan bir ekip oluşturmuşlar. Elbette takımın başarısını gösterebilmesi için epeyce bir zamana ihtiyacı var.
Sonuç olarak böyle bir ICO bu pazarda çok rahat yer bulabilir kendisine.

Signals Qryptos ve IDEX borsalarında satılmakta şu anda.