Join the larget crypto conference of 2018 in Dubai
Bitcoin
USD 8,223.49
Bitcoin Cash
USD 1,256.27
Ethereum
USD 691.03

Nex ico katılım, participate

Neon Exchange (NEX) ICO Kayıtları Başladı

Neon Exchange (NEX) ICO Lottery (Çekiliş Usûlü )Kaydı Nasıl Yapılır

Merhaba bugün itibariyle (12.03.2017) Neon Exchange yani NEX isimli Decentralized (Merkezsiz) borsanının ICO’suna katılacaklar için anons edilen çekiliş kaydı başladı. Öncelikle bilmelisiniz ki, 1000 dolar yatırım yapanlar daha yüksek şansa sahip olacaklar çünkü ilk 25000 kişilik seçim 1000 dolarlık yatırımlardan alınacak. Eğer bu rakam tamamlanırsa daha küçük miktarlarda yatırım yapanlar bu ico’ya katılamayacaklar. Eğer bu rakam tutturulmazsa ne olacak? 7 Nisanda 2. raund yapılacak ve daha düşük yatırım yapanlardan seçilecek yatırımcılar.

Neon Exchange yani NEX ICO’suna nasıl Katılırız?

Öncelikle bu linke tıklayarak formda yer alan alanları dolduruyorsunuz. Nedir bu alanlar?

  1.  İsim soy isim ve ülke seçiminizi yapıyorsunuz.
  2.  Sizden verilecek kimliğin türü isteniyor.
    National ID = Bildiğimiz TC kimliğimiz.
    Passport = pasaportumuz.

Şahsi önerim pasaport varsa ise onu kullanın çünkü ülke kimliklerini kabul etmeyebiliyorlar. Binance kabul etmemişti. Ben ne olur ne olmaz diye uyarıyorum.

Geldik en önemli noktaya:

Aşağıda sözleşmeyi kabul edip, sizden kurmanızı isteyecekleri NEX wallet google extention(uzantı) bağlantısına tıklayıp chrome a kurmalısınız. Sonra sol üstteki chrome eklenti yerine uzantının geldiğini göreceksiniz. Oraya tıklayıp açılan pencerenin en altında “Creat Account” butonuna tıklayın. istenen bilgileri girin;

Account name, Password
Sonra Passphase word denen yere de unutmayacağınız bir şifre ya da kelime girin.
Sonra da continue diyerek devam edin ve oluşturulan cüzdan bilgilerini “Download wallet File” diyerek bilgisayarınıza kaydedin. Aman ha! sakın kaybetmeyin o belgeyi. İyi saklayın.

Sonra da Türkçesi “Cüzdan belgesini indirdiğimi onaylıyorum” anlamına gelen yeri işaretleyin. Son adımda sizden indirdiğiniz cüzdan dosyasının private backup key in son 4 işaretini/rakamını isteyecek onu text dosyasını açıp bakarak girin. Onu da tamamlayınca cüzdanınız açılacak ve bakiye vs gösterilecek.

Son adım: formu doldurduğunuz yere gelin ve sayfayı yenileyin. Korkmayın bilgileriniz kaybolmayacak.

Sonrasında size verilen cüzdan numarasını buraya yapıştırın ve devam edin.

 

 

3 ocak 1984 doğumluyum. 2000 Yılından beri görsel tasarım konularına meraklıyımdır ve ekmeğimi de medya endüstrisinden çıkarıyorum. Yaklaşık 15 yıldır Televizyon/Medya sektöründe Grafik tasarım ve animasyon (3d-2d ve Web tasarımı) uzmanı olarak görev yaptım. Son 4 yıldır yurt dışında proje bazlı yöneticilik görevimi sürdürüyorum.(Türkmenistan ve şimdi Irak) Amatör bir yazılımcıyım (Ruby on Rails, c# ve vbscript) Blockchain ve Kripto paralarla son 1 Yıldır (2017’den beri) ilgiliyim. Bu konu üzerine araştırıyor ve çeşitli platformlarda yazıyorum. Tabi ki blockchain dünyasında hayalimde olan projelerim de var. Onlara doğru koşuyorum 🙂

About the author

3 ocak 1984 doğumluyum. 2000 Yılından beri görsel tasarım konularına meraklıyımdır ve ekmeğimi de medya endüstrisinden çıkarıyorum. Yaklaşık 15 yıldır Televizyon/Medya sektöründe Grafik tasarım ve animasyon (3d-2d ve Web tasarımı) uzmanı olarak görev yaptım. Son 4 yıldır yurt dışında proje bazlı yöneticilik görevimi sürdürüyorum.(Türkmenistan ve şimdi Irak) Amatör bir yazılımcıyım (Ruby on Rails, c# ve vbscript) Blockchain ve Kripto paralarla son 1 Yıldır (2017'den beri) ilgiliyim. Bu konu üzerine araştırıyor ve çeşitli platformlarda yazıyorum. Tabi ki blockchain dünyasında hayalimde olan projelerim de var. Onlara doğru koşuyorum :)

Related Posts

1 Response

Leave a Reply